Pierwsze słowa z małą Jagą

Książki » Pomoce logopedyczne

 

„Pierwsze słowa z małą Jagą” to materiały przeznaczone do pracy z małymi dziećmi, u których mowa nie pojawiła się we właściwym czasie i porozumiewanie się z nimi jest poważnie utrudnione (proponowane pomoce zostały sprawdzone w pracy głównie z trzylatkami i czterolatkami, ale w uzasadnionych przypadkach mogą być użyte w pacy z dziećmi starszymi). Opracowanie sprawdziło się w pracy z dziećmi niedosłyszącymi oraz dziećmi afatycznymi.

 

Zeszyt zawiera 18 rozdziałów, wszystkie dotyczą małej Jagi i jej zwierząt. Punktem wyjścia do pracy terapeutycznejsą rysunki. Do nich proponuje się przykładowe opowiadania (można je dowolnie, zgodnie z potrzebami i możliwościami dziecka rozwijać), a także ćwiczenia, które pozwolą nabywać i utrwalać słownictwo, uczyć się wypowiedzeń. Na końcu każdego zestawu ćwiczeń proponuje się zadania plastyczne lub zabawy ruchowe. Działania te pomagają dzieciom wykorzystać umiejętności, słowa, zdania w praktyce, a także uczyć się nowych.

 

         Na końcu  opracowania znajduje się mały słowniczek obrazkowy, który będzie przydatny podczas utrwalania nowo poznanych wyrazów. 

 

 

 

ISBN 978-83-935469-0-9

Format: A4

Ilość stron: 78

Wydanie I

 

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Radomiu w kiosku na ulicy Struga  na przeciwko sklepu "Lidl". Po zakupie należy wybrać sposób dostawy - odbiór osobisty.

Za zakup powyżej 200 zł przesyłka gratis.