Regulamin

 

 


 

Sklep internetowy  prowadzony jest przez Wydawnictwo ,,Prio” z siedzibą w  Radomiu, ul. Andrzeja Struga 78/54, którego właścicielem jest Bogdan Rumieńczyk.

 

 

 

Klientem sklepu może być pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba prawna.

 

Osoby korzystające ze strony wydawnictwoprio.cba.pl nie mogą dostarczać ani rozpowszechniać za jej pośrednictwem treści o charakterze bezprawnym.

 

Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy wydawnictwoprio.cba.pl, drogą mailową: rumie@interia.pl. Zaraz po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu (lub drogą telefoniczną). Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, w soboty, niedziele oraz w święta będą rozpatrywane w następnym dniu roboczym. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

 

 

 

Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 7 dni, nie będą realizowane.

 

Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień, których nie można potwierdzić (np. brak kontaktu z zamawiającym, przy zamówieniu płatnym przy odbiorze). Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia wystawiany jest rachunek . Rachunek  wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

 

            Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Firma nie jest płatnikiem VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Cena detaliczna - oficjalna cena oferowana nabywcy za towar w punkcie sprzedaży detalicznej i na stronie internetowej wydawnictwa: wydawnictwoprio.cba.pl.

 

Ceny podane w ofercie sklepu nie obejmują ceny wysyłki. Koszty dostawy są doliczone w końcowym etapie składania zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

 

Czas realizacji złożonych zamówień wynosi 3 – 4 Poczta Polska dni robocze na przygotowanie i wysłanie przesyłki  Pocztą Polską.

 

W przypadku zamówień z formą płatności jako przedpłata na konto czas realizacji wynosi 2 dni robocze  od momentu wpływu płatności na konto bankowe wydawnictwa.

 

 

Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za zagubioną przesyłkę bądź za nieterminowe jej dostarczenie przez firmy spedycyjne. W takiej sytuacji należy złożyć do nas powiadomić, podejmiemy odpowiednie działania.

 

Koszty wysyłki - szczegóły

 

Jedyna akceptowana forma płatności - przelew bankowy

 

  • Poczta Polska: przesyłka priorytetowa – przelew – 16 zł
  • Poczta Polska: przesyłka ekonomiczna – przelew – 15zł

 

 

 

Uwaga – zwolnienie z kosztów dostawy:

 

-  Klienci indywidualni -  przy zamówieniach powyżej 200 zł Wydawnictwo ponosi koszty dostawy.

 

- Księgarnie i hurtownie - przy zamówieniach powyżej 250 zł  Wydawnictwo ponosi koszty dostawy.

 

 

 

Płatności przelewem

 

mBank    68 1140 2004 0000 3902 7718 1630

 

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia. Zamówione produkty zostaną odłożone na okres 7 dni. Jeżeli w przeciągu tego czasu przelew nie wpłynie, zamówienie zostanie anulowane.

 

 

Oferujemy atrakcyjne rabaty przy zamówieniach:

 

·                                 Rachunek powyżej 300 zł - 3%

 

·                                 Rachunek  powyżej 500 zł - 5%

 

·                                 Rachunek powyżej 1000 zł - 10%

 

·                                 Rachunekpowyżej 1500 zł - 15%

 

·                                 Rachunek powyżej 2000 zł - 20%

 


Cena hurtowa dla księgarni (i hurtowni) -25% rabatu od ceny detalicznej.

 

Warunkiem uzyskania rabatu przez księgarnie i hurtownie jest przesłanie: wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub rejestru spółek, zaświadczenie o nadaniu numeru REGON i numeru NIP.

 

 

Zwroty i reklamacje

 

Klient ma możliwość zwrotu towaru, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny:

Art. 7.1
. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, ustalonym w sposób określony w art. 10 ust.
1. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
2. Nie jest dopuszczalne zastrzeżenie, że konsumentowi wolno odstąpić od umowy za zapłatą oznaczonej sumy (odstępne).
3. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty.


 

Reklamacje

 

- Jeżeli otrzymany towar jest uszkodzony Klient powinien w trybie natychmiastowym poinformować o  tym Wydawnictwo oraz odesłać wadliwy produkt.

 

- Reklamacja będzie miała na celu ocenę, kiedy i w jakim miejscu towar uległ uszkodzeniu. W przypadku uszkodzenia towaru w momencie przygotowania przesyłki, zostanie on wymieniony na nowy. Koszty przesyłki pokryje w omawianym przypadku Wydawnictwo.

 

Reklamacje prosimy kierować na adres email rumie@interia.pl lub zgłaszać telefonicznie 506 119 747 zaraz po otworzeniu wadliwej przesyłki.

 

 

 

Ochrona danych osobowych Klienta

 

- Dane osobowe powierzone Wydawnictwu „Prio” przez Klienta przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu realizacji umowy i wysłania zamówienia. Dane osobowe nie będą udostępniane innym firmom, osobom postronnym.

 

 

 

 

 

Uwaga: Sklep internetowy zastrzega możliwość zmiany treści powyższego regulaminu bez wcześniejszego uprzedzania użytkowników, należy więc na bieżąco śledzić regulamin.